Oferta dla Klientów Indywidualnych

Malowanie Połaci Dachowych

Malowanie połaci dachowych, elewacji oraz wszelkiego rodzaju obiektów stalowych, betonowych jak i drewnianych. Wszystko to z wykorzystaniem efektywnych narzędzi, które wypełnią każdą szczelinę malowanej powierzchni. Szczególny nacisk kładziemy na przygotowanie powierzchni do malowania – bez tego nawet kilkukrotne pokrycie powierzchni farbą nie sprosta wyzwaniu.

Mycie elewacji / dachów

Wpływ czynników zewnętrznych takich jak deszcz i wiatr wpływa na rozwój mchu, grzybów oraz drobno-ustroi na naszych elewacjach, które mogą przedostać się do naszego mieszkania i mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dlatego warto zadbać również o czystość naszego domu na zewnątrz! Czynniki te mają również negatywny wpływ na aspekt wizerunkowy naszego domu dlatego wyszliśmy naprzeciw naszym klientom poszerzając swoją ofertę. 

Zapraszamy do kontaktu.

Fundamenty

Dobry fundament to podstawa! Powiedzenie te ma swój zalążek właśnie w budownictwie. Dzięki doświadczeniu w sektorze przemysłowym wychodzimy naprzeciw klientom indywidualnym w budowaniu ich marzeń! Doradzamy w wyborze materiałów! Trwałość to dewiza jaką kierujemy się w realizacji tego typu projektów! Tanio nie znaczy efektywnie!

Ankrowanie budynków

Naprawa pęknięć, rys oraz wzmacnianie ścian budynków z zastosowaniem odpowiednio do tego systemu i materiałów.

Prace ziemne / rozbiórki

Wykopy pod fundamenty, kostkę brukową, kanalizację oraz wiele innych. Prowadzimy też rozbiórki z doprowadzeniem terenu do stanu pierwotnego.

Przykładowe realizacje

Napisz do nas

W celu wyceny lub omówienia projektu do realizacji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zadzwoń

+48 602 746 600
+48 728 999 125

Pogotowie Wysokościowe 24/7

Świadczymy najlepsze usługi w Banży

Inteligentne rozwiązania - to nas wyróżnia